Serwis

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług; serwisu i renowacji ekspresów do kawy.

Prowadzimy serwis pogwarancyjny ekspresów marek tj. jura, saeco, gaggia. Do Państwa dyspozycji mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techników serwisu,

posiadających wiedzę i doświadczenie, których zadaniem jest zapewnienie niezawodnej pracy urządzeń oraz zminimalizowanie czasu przestoju po wystąpieniu awarii.

 

Zajmujemy się naprawą profesjonalnych i domowych ekspresów do kawy  marek SAECO JURA GAGGIA.

Przeprowadzamy również profesjonalną renowację starych i nowych ekspresów, traktując każdy z nich jako nowe wyzwanie, i dążąc przy tym do tego, aby dane urządzenie miało taki sam lśniący wygląd, jak za czasów jego najwyższej świetności. W przypadku wystąpienia awarii serwisanci udzielają bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Program przeglądów okresowych wprowadzony przez naszą firmę obejmuje wykonywanie przeglądów urządzeń co 6 m-cy. Według zaleceń producentów urządzeń gastronomicznych, ważna jest zarówno codzienna konserwacja wykonywana przez Państwa personel, jak i okresowe przeglądy przeprowadzane przez wykwalifikowany serwis.

 

Przeglądy te umożliwiają sprawdzenie stanu technicznego urządzeń, czyszczenie, wcześniejsze wykrycie nadmiernego zużycia podzespołów i elementów takich jak np. uszczelki. Ponadto przeprowadzane jest ponowne szkolenie z zakresu codziennej obsługi urządzeń (ważne np. w przypadku rotacji personelu). Regularne przeglądy skutecznie ograniczają konieczność interwencji serwisowych z powodu awarii, znacznie redukując koszty eksploatacji urządzeń. Zachęcamy zatem do wypróbowania naszego serwisu, a naszym klientom w przypadku wystąpienia awarii wymagającej zabrania urządzenia na serwis, zapewniamy maszynę zastępczą.