Serwis

Serwis

image

Adres

ul. Halicka 12
54-032 Wrocław

Serwis Coffee Bay


Jesteśmy specjalistycznym serwisem pogwarancyjnym, skoncentrowanym na profesjonalnych i domowych ekspresach do kawy marek: JURA, FRESCO, SAECO, PHILIPS i GAGGIA.
Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym naprawy pogwarancyjne, okresowe przeglądy, czyszczenie, odkamienianie oraz kompleksowe wsparcie techniczne.
Mamy na swoim koncie 16 lat doświadczenia na rynku. Nasza specjalizacja to renomowane marki ekspresów, takie jak Jura, Saeco, Gaggia i Fresco.
Jako autoryzowany przedstawiciel tych marek, gwarantujemy najwyższą jakość i zaufanie.
Zapraszamy Państwa do odkrycia świata eleganckich i funkcjonalnych urządzeń do przygotowywania kawy.Naszym celem jest profesjonalna renowacja zarówno starych, jak i nowych ekspresów. Każde urządzenie traktujemy jako nowe wyzwanie, dążąc do przywrócenia mu pierwotnego blasku.
W przypadku wystąpienia awarii, nasi serwisanci oferują konsultacje telefoniczne.
Nasz program przeglądów okresowych dla firm obejmuje regularne badania urządzeń co 6 miesięcy. Działamy zgodnie z zaleceniami producentów urządzeń gastronomicznych, podkreślając wagę codziennej konserwacji przeprowadzanej przez personel, a także okresowych przeglądów przeprowadzanych przez nasz wykwalifikowany zespół.
Podczas przeglądów sprawdzamy stan techniczny urządzeń, dokonujemy czyszczenia i wcześniejszego wykrywania nadmiernego zużycia podzespołów, takich jak uszczelki.
Ponadto oferujemy dodatkowe szkolenie z codziennej obsługi urządzeń, co jest istotne w przypadku rotacji personelu.
Regularne przeglądy efektywnie redukują koszty eksploatacji urządzeń, minimalizując potrzebę interwencji serwisowych z powodu awarii. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
W przypadku konieczności zabrania urządzenia na serwis, zapewniamy dostęp do maszyn zastępczych, abyście mogli kontynuować serwowanie pysznej kawy bez przestojów.

Serwis Coffee Bay – dla kawowych pasjonatów, którzy oczekują doskonałości i niezawodności w każdym łyku.

Dane rejestrowe

Coffee Bay Mariusz Giżewski
ul. Halicka 12, 54-032 Wrocław, PL
Nip: 8940009969

Zapraszamy od poniedziałku do piątku,
w godzinach 08:00-16:00.

Skorzystaj z formularza: